O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów technologii Microsoft a w szczególności wszystkich zagadnień około SharePoint-owych. Skąd pomysł na ShareCon365? Otóż jako uczestnicy i prelegenci wielu konferencji technologicznych i nie tylko, stwierdziliśmy, że chcielibyśmy stworzyć takie wydarzenie, które spełniłoby wszystkie nasze wymagania. Po burzy mózgów, podczas której spisaliśmy wszystkie plusy dodatnie i ujemne, nakreśliliśmy ogólny kształt i kierunek w którym chcieliśmy aby taka konferencja zmierzała.

Po pierwsze chcemy, żeby ShareCon365 był konferencją techniczną, po której uczestnicy będą w stanie użyć zdobytej wiedzy w swojej organizacji.

Po drugie ShareCon365 jest konferencją otwartą – chcemy być wydarzeniem na którym uczestnicy mogą spotkać się z prelegentami, czy to podczas przerwy obiadowej czy sesji Ask The Experts.

Po trzecie ShareCon365 ma na celu z roku na rok się rozwijać – nie tylko pod kątem ilości uczestników, ale też pod kątem merytorycznym. Na bieżąco śledzimy rynek i staramy się dobierać sesje tak żeby były jak najbardziej praktyczne dla uczestników.

Jak zawsze prosimy Was o wypełnianie ankiet ponieważ słuchamy waszych opinii, bo to Wy jesteście najlepszym barometrem tego czy zmierzamy w dobrą stronę